Dentysta NFZ w Krakowie

Znalezienie dentysty w Krakowie, albo dowolnym innym miejscu jest banalnie proste. Wystarczy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarkę Google. Zapisując się do Dentalpark , lub innego prywatnego dentysty często też nie trzeba czekać długo na wizytę.

Większym problemem jest zapisanie się na wizytę w ramach funduszu NFZ.

2113262177(31)

NFZ i stomatologia

Usług w ramach NFZ nie oferuje każdy dentysta. Kraków mimo że jest dużym miastem i tak nie jest miejscem, gdzie jest szczególnie łatwo znaleźć gabinet oferujący takie usługi.

 

Ponadto bardzo często wiąże się to z koniecznością jechania przez znaczną część miasta, bo tylko tam znajduje się odpowiedni dentysta. Ja odkryłem swojego całkowicie przypadkiem, szukając prywatnych usług. Pogodziłem się z tym, że będę musiał zapłacić za wizytę, jednak wtedy jakimś cudem znalazłem gabinet, który oferuje leczenie w ramach funduszu. Żeby ułatwić takie poszukiwania:

2113262177(35)

Znalezienie dentysty w Krakowie, albo dowolnym innym miejscu jest banalnie proste.

  • Pytaj się znajomych. Jeżeli masz znajomych, którzy w Krakowie których leczy dentysta w ramach NFZ, to koniecznie spytaj się ich zarówno o to gdzie chodzą jak i o doświadczenia. To znacznie prostsze niż szukanie w internecie.
  • Jeżeli natomiast nie pomogą Ci znajomi, to poszukaj dentystów po nazwach ulic w Krakowie, albo osiedli. To znacznie skuteczniejsze, niż używanie tylko nazwy „Kraków”. Pozwala znaleźć mniejsze gabinety.

Warto wykorzystać te dwie rady , gdy chce się być zapisanym w ramach NFZ, ponieważ w ten sposób łatwiej będzie znaleźć odpowiedniego stomatologa w Krakowie.