Ile kosztuje organizacja studniówki?

Tylko raz w życiu ma się studniówkę. Dlatego też wiele osób chce by była to niezapomniana impreza. Ile kosztuje studniówka? Kraków jest miastem droższym niż np. Warszawa? Czy warto zorganizować ją w parkhotellyson.pl/Studniowka-Bielsko-Krakow-41.html , czy może lepiej zrobić to w szkole? Pytań jest wiele, w tym artykule dowiesz się co wpływa na cenę studniówki.

Koszty związane z organizacją

Skupię się tutaj tylko i wyłącznie na kosztach imprezy. Nie będę wliczał w to ile kosztuje np. strój, ponieważ jest to kwestia indywidualna każdej osoby. Natomiast na koszty imprezy wpływa:

  • 2222121122(2)

    Kraków – Studniówka wbrew pozorom nie musi być droga..

    Miejsce, gdzie organizowana jest studniówka. W większych miastach takich jak Kraków koszty takich imprez zwykle są droższe.

  • To czy jest organizowana w szkole, czy też poza nią. Wbrew pozorom nie zawsze studniówki w szkole są tańszym wyborem. Przykładowo w Krakowie (i jego okolicach) można znaleźć stosunkowo tanie miejsca na jej organizację.
  • Kamerzyści i fotografowie – często każda klasa chce mieć oddzielnego kamerzystę, co znacząco zwiększa koszty.
  • Jedzenie – to element, którego nie przeskoczysz. Jednocześnie warto poszukać różnych alternatyw, zanim wybierze się jedną firmę, z której usług się skorzysta.
  • DJ – teraz zwykle oni zajmują się prowadzeniem zabawy.

Studniówka wbrew pozorom nie musi być droga. Pamiętaj, że najważniejsi są ludzie i jeżeli wszyscy będą się dobrze bawić, to wtedy będzie to wspaniała impreza. Warto o tym pamiętać i iść na kompromis, zamiast upierać się przy jak najdroższych wyborach.