Jak działa transerfing?

Dzięki transerfingowi można dokonać pozytywnej przebudowy życia, zrealizować wyznaczone przez siebie cele. Jest to metoda poruszania się pomiędzy wariantami rzeczywistości i to od nas zależy, który z wariantów wybierzemy.

  • Jak posługiwać się tą metodą dowiemy się w https://www.metamorfoza.online/transerfing-rzeczywistosci ponieważ najlepiej uczyć się od osób, które z sukcesem stosują nauczane przez siebie metody. Jest to najlepszy miernik umiejętności danego szkoleniowca. Uniwersalność transerfingu pozwala zastosować tą metodę w każdych okolicznościach naszego życia zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Ważne abyśmy mieli rozpoznanie do jakiego celu zmierzamy i jak ma wyglądać efekt końcowy tej kreacji.
  • Określamy jak ma wyglądać nasza przyszła rzeczywistość, w której chcemy prowadzić nasze życie. Naszą przyszłą rzeczywistość, do której zmierzamy określamy za pomocą slajdu czyli opisu przedstawiającego szczegóły zrealizowanego już celu. Nie zawsze uczestnicy warsztatów transerfingu chcą spisywać slajd. Część kursantów woli go odczuwać, czyli uruchomić w sobie pozytywne emocje adekwatne do tych jakie przewidują odczuwać po zrealizowaniu celu.
  • Przy odczuwaniu slajdu czujemy takie emocje jakie będziemy odczuwać kiedy cel zostanie osiągnięty. W ten sposób uruchamiamy w sobie energię przyciągającą cel, łączymy się energetyczne z naszym celem. Jakie emocje towarzyszą na przykład pierwszemu wieczorowi w naszym nowym domu? Jakie emocje będziemy wtedy czuć? Może w naszej wyobraźni usłyszymy trzaski ognia w kominku? Może poczujemy zapach świeżej kawy z naszej domowej kuchni?
  • W wizualizacji możemy także usłyszeć śmiech naszych domowników oraz poczuć zadowolenie oraz spełnienie, że oto nasz cel został osiągnięty. Na tym w wielkim skrócie polega transerfing. Praca nad naszym slajdem czy to w formie opisowej czy taż w formie uruchomienia uczuć ma dostarczyć nam frajdy, bo czyż wszechświat będzie pomagał entuzjastycznie osobie, która tego entuzjazmu nie wykazuje? Transerfing jest oparty o pozytywne emocje.