Mój pomysł na Zakopane

 

Apartamenty nie są obecnie luksusem – z takiej formy pobytu i noclegu korzysta coraz więcej osób. Jestem jedną z nich, dlatego zdecydowała się na skorzystanie z oferty ZakopaneApartamentyLux . Obejmuje ona wynajem pięknych, przestronnych i bardzo komfortowych apartamentów w Zakopanem. Ja jednak lubię być oryginalna, dlatego też zdecydowałam się na coś więcej niż „klasyczny” weekend w hotelu. Mało osób zdaje sobie sprawę, jak wiele możliwości oferuje im Zakopane.

 

 
Apartamenty we wspomnianym obiekcie hotelowym to szansa na przeżycie niezapomnianej, romantycznej przygody. Przez kilka ostatnich miesięcy ja i mój partner mieliśmy dużo pracy, co niestety niekorzystnie wpłynęło na relacje między nami. Nadmierne zmęczenie i stres sprawiły, że wieczorami marzyliśmy tylko o pójściu spać. Gdy tylko zdałam sobie sprawę, że się od siebie oddalamy, natychmiast postanowiłam działać. Zdecydowałam się na wynajęcie apartamentów w Zakopanem – mieście, do którego często jeździliśmy jeszcze jako studenci. Zawsze bawiliśmy się tak świetnie, więc dlaczego tym razem miałoby być inaczej?

 

Urokliwe apartamenty w Zakopanem - widok.113391(29)

Urokliwe apartamenty w Zakopanem

I rzeczywiście, po raz kolejny nie rozczarowało mnie Zakopane. Apartamenty, które nam przydzielono, okazały się odzwierciedleniem naszych najskrytszych marzeń o błogim lenistwie i cieszeniu się wyłącznie swoim towarzystwem! Warunki do ratowania nadszarpniętego związku okazały się wręcz idealne. Mój parter sprawił mi pewnego wieczoru piękną niespodziankę: zamówił szampana oraz kwiaty, co bardzo mnie ucieszyło. Zakopane stało się po tym wypadzie dla nas jeszcze bardziej wartościowe, a wspomnienie naszych apartamentów do dziś sprawia, że się rumienię. Urokliwe apartamenty w Zakopanem – często jeszcze śnię ten sen.