Naprawa na własny koszt czy gwarancja?

 

Gwarancja jest bardzo istotna w sprzęcie. Dobrze jest ją mieć, ponieważ pozwala w razie uszkodzenia naprawić sprzęt bez ponoszenia kosztów. Jednak czy zawsze warto jest wybrać np. oficjalny serwis asus. Łódź i większe miasta oferują w końcu wiele alternatywnych rozwiązań. Jednym z nich jest http://www.skylab-serwis.pl/serwis-naprawa-laptopow-asus-lenovo – bardzo dobry serwis asus. Łódź jest miastem, w którym on działa.

1331221918880(3)
Gwarancja kontra naprawy samodzielne
Zaletą gwarancji jest to, że za nią nic nie płacisz (o ile gwarancja będzie obejmowała rodzaj usterki, co nie jest wcale takie oczywiste). Tutaj nawet nie ma co porównywać prywatnych serwisów asus do tych oficjalnych.
Jednak bardzo często trzeba pozbyć się laptopa na dłużej. Często serwisy nie są dostępne w każdym mieście jak np. Łódź. W przypadku niektórych firm trzeba się przygotować nawet na kilka tygodni bez komputera. Po tym względem całkiem dobrze wypada serwis asus. Łódź jednak oferuje znacznie szybszą możliwość naprawienia laptopa za gotówkę, często taka naprawa trwa nawet mniej niż jeden dzień.
Różnie jest z jakością usług. Nie zawsze prywatny serwis naprawiający sprzęt asus oferuje najlepszą jakość usług. Warto o tym pamiętać.
Jeżeli gwarancja nie obejmuje naprawy to oficjalny serwis asus prawdopodobnie będzie znacznie droższy niż jakiś serwis np. z Łodzi.

 

Oficjalny serwis asus, Łódź, pracownica.1331221918880(4)

Oficjalny serwis asus, Łódź.

Na podstawie tych informacji samemu podejmij decyzję o tym, który sposób naprawiania sprzętu elektronicznego wybrać. To twój sprzęt i twoje pieniądze, więc Ty powinieneś zdecydować.