Wesele – czy warto je organizować?

Wiele pisałem o weselach. Jednak do tej pory nie odpowiedziałem ani razu na pytanie – czy warto organizować wesele? Wadowice i inne miasta oferują ogromną ilość miejsc, w których możesz je zorganizować. Jeżeli nie chcesz tego robić w mieście, to możesz wybrać znajdujący się nieopodal Wadowic hotel www.parkhotellyson.pl/wesele-sala-weselna-Wadowice-Bielsko-6.html , w którym znajdziesz salę weselną.

Co jeżeli nie chcesz organizować wesela? Według mnie w takiej sytuacji nie warto tego robić. Jeżeli para zgodnie stwierdza, że nie chce hucznej imprezy, to może zorganizować małe przyjęcie. Co prawda mogą się oni liczyć z gadaniem znajomych i rodziny, jednak to ich wybór i ich życie.

Przyjęcie weselne - Wadowice, plener.121_1960_721111(10)

Przyjęcie weselne – Wadowice.

Wbrew pozorom nie są to tak rzadkie przypadki. Nie każdemu chce się zwiedzać pół miasta. Co w przypadku wcześniej wspomniancyh Wadowic nie jest dużym wyzwaniem, ale jeżeli weźmiemy pod uwagę okoliczny Kraków, to jest już gorzej. Nie każdy chce wydawać kilkadziesiąt tysięcy na jedną noc.

Wesele przede wszystkim powinno cieszyć parę młodą. Warto o tym pamiętać, a jeżeli nie chcesz tego robić, to nie warto się zmusząć tylko po to, żeby zadowolić innych. Dlatego jeżeli masz wątpliwości co do organizacji wesela, to zastanów się czy aby na pewno chcesz to robić. Rozważ za i przeciw.